Oud-Bestuur

XXVIIbestuur

Foto XXVII

v.l.n.r. David Einerhand, Evelien Smit, Joep Matser, Stijn Maatman, Floris van Moorselaar.

Bestuur 2017/2018

“Casa Nova”

Joep Matser – voorzitter
Evelien Smit – secretaris & commissaris educatief
Stijn Maatman – penningmeester
David Einerhand – vicevoorzitter & commissaris extern
Floris van Moorselaar – vicesecretaris, vicepenningmeester & commissaris carrière

________________________________________________________________________________________

XXVIbestuur

XXVI foto

v.l.n.r. Matthijs Kallenbach, Dorian Dennesen, Meike Troost, Thijs Verboon, Woutertje Mes.

Bestuur 2016/2017

“Verrijkend Verzilverend”

Meike Troost – voorzitter & commissaris educatief
Dorian Dennesen – secretaris
Thijs Verboon – penningmeester
Mathijs Kallenbach – vicevoorzitter & commissaris extern
Woutertje Mes – vicesecretaris, vicepenningmeester & commissaris literair

____________________________________________________________________________________________

XXVbestuur

XXV foto

v.l.n.r.v.b.n.o. Christian Goedhart, Mark Sprenger, Esther Snepvangers, Therésa Dao, Luuk Schagen, Jordi Maijenburg.

Bestuur 2015/2016

“You’re welcome”

Luuk Schagen – voorzitter
Therésa Dao – secretaris
Jordi Maijenburg – penningmeester
Mark Sprenger – vicevoorzitter & commissaris extern
Christian Goedhart – vicesecretaris & commissaris educatief
Esther Snepvangers – vicepenningmeester & commissaris literair

____________________________________________________________________________________________

XXIVbestuur

xxiv

v.l.n.r. Erik Schuurmans, Tamara Exterkate, Joost Beers, Bram Kon, Sabina Pruis.

Bestuur 2014/2015

“High Five”

Joost Beers – voorzitter
Tamara Exterkate – secretaris & commissaris educatief
Bram Kon – penningmeester
Erik Schuurmans – vicevoorzitter & commissaris extern
Sabina Pruis – vicesecretaris, vicepenningmeester & commissaris literair

____________________________________________________________________________________________

XXIIIbestuur

xxiii

v.l.n.r. Maurice Lekkerkerker, John Komen, Els de Jong, Jip Leendertse, Sam de Haas van Dorsser, Inge de Jong.

Bestuur 2013/2014

“Veelzijdig Verbindend”

Jip Leendertse – voorzitter
Els de Jong – secretaris
Sam de Haas van Dorsser – penningmeester
John Komen – vicevoorzitter & commissaris extern
Inge de Jong – vicesecretaris & commissaris educatief
Maurice Lekkerkerker – vicepenningmeester & commissaris literair

____________________________________________________________________________________________

XXIIbestuur

xxii

v.l.n.r.v.b.n.o. Lisette Slaats, Marloes Nooitgedagt, Zita Koks, Annemieke Branger, Kay Antonissen, Peter de Feijter.

Bestuur 2012/2013

“Sky High”

Zita Koks – voorzitter
Lisette Slaats – secretaris
Annemieke Branger – penningmeester
Marloes Nooitgedagt – vicevoorzitter & commissaris educatief
Kay Antonissen – vicesecretaris & commissaris extern
Peter de Feijter – vicepenningmeester & commissaris literair

____________________________________________________________________________________________

XXIbestuur

xxi

v.l.n.r. Anton Tijdink, Menno Groen, Niek Schumacher, Matthee le Cointre, Lisanne Labrujere, Fabiana Keller.

Bestuur 2011/2012

“Come Together”

Matthee le Cointre – voorzitter
Lisanne Labrujere – secretaris
Menno Groen – penningmeester
Niek Schumacher – vicevoorzitter & commissaris extern
Fabiana Keller – vicesecretaris & commissaris educatief
Anton Tijdink – vicepenningmeester & commissaris literair

____________________________________________________________________________________________

XXbestuur

xx

v.l.n.r.v.b.n.o. Robin Leinarts, Kim Bruin, Laurens Reulink, Robin van Kemenade, Lorain Giesbers, Pieter van Os.

Bestuur 2010/2011

“Eindeloos Overbruggend”

Lorain Giesbers – voorzitter
Robin van Kemenade – secretaris
Pieter van Os – penningmeester
Kim Bruin – vicevoorzitter & commissaris extern
Robin Leinarts – vicesecretaris & commissaris educatief
Laurens Reulink – vicepenningmeester & commissaris literair

____________________________________________________________________________________________

XIXbestuur

xix

v.l.n.r.v.b.n.o. Machiel van Gennip, Suzanne Moll, Daniël Doorman, Ingrid van Prooijen, Margot van Es, Ben Vermeer.

Bestuur 2009/2010

“Schitterend Verworven”

Ingrid van Prooijen – voorzitter
Suzanne Moll – secretaris
Machiel van Gennip – penningmeester
Daniël Doorman – vicevoorzitter & commissaris externe betrekkingen
Margot van Es – vicesecretaris & commissaris educatief
Ben Vermeer – vicepenningmeester & commissaris literair

____________________________________________________________________________________________

XVIIIbestuur

xviii

v.l.n.r. Jan Kowalczyk, Myrthe Ubels, Ingeborg Gaillard, Rik Spitters, Feodor Muijrers, Steven Vester.

Bestuur 2008/2009

“Koperaal Ontwikkeld”

Rik Spitters – voorzitter
Ingeborg Gaillard – secretaris
Feodor Muijrers – penningmeester
Myrthe Ubels – vicevoorzitter & commissaris educatief
Steven Vester – vicesecretaris & commissaris extern
Jan Kowalczyk – vicepenningmeester & commissaris literair

____________________________________________________________________________________________

XVIIbestuur

xvii

v.l.n.r. Coby Hoogland, Paul Tuinenburg, Marieke Spaan, Mathijs Harmsen, Iris Seriese, Henk Steinz.

Bestuur 2007/2008

Mathijs Harmsen – voorzitter
Iris Seriese – secretaris
Coby Hoogland – penningmeester
Henk Steinz – vicevoorzitter & commissaris sociale aangelegenheden
Paul Tuinenburg – vicesecretaris & commissaris educatief
Marieke Spaan – vicepenningmeester & commissaris boeken

____________________________________________________________________________________________

XVIbestuur

xvi

v.l.n.r. Joey Ronkes, Floris Blonk, Iris de Laat, Jeroen Boogers, Roy de Graaf, Sabine Donk.

Bestuur 2006/2007

Jeroen Boogers – voorzitter
Iris de Laat – secretaris
Roy de Graaf – penningmeester
Floris Blonk – vicevoorzitter & commissaris sociale aangelegenheden
Sabine Donk – vicesecretaris & commissaris educatief
Joey Ronkes – vicepenningmeester & commissaris boeken

____________________________________________________________________________________________

XVbestuur

xv

v.l.n.r.v.b.n.o. Jaap Veldkamp, Marjolein van der Klauw, Sybrand de Boer, Inge Lebbink, Erik Brzozowski, Rik Otto.

Bestuur 2005/2006

Sybrand de Boer – voorzitter
Marjolein van der Klauw – secretaris
Rik Otto – penningmeester
Jaap Veldkamp – vicevoorzitter & commissaris educatief
Inge Lebbink – vicesecretaris & commissaris sociale aangelegenheden
Erik Brzozowski – vicepenningmeester & commissaris boeken

____________________________________________________________________________________________

XIVbestuur

xiv

v.l.n.r. Bastian Mostert, Marlous Kooijman, Paul Noothout, Guus Willems, Marije de Vreeze, Alco Kieft.

Bestuur 2004/2005

Paul Noothout – voorzitter
Marije de Vreeze – secretaris
Alco Kieft – penningmeester
Marlous Kooijman – commissaris sociale aangelegenheden
Bastian Mostert – commissaris educatief
Guus Willems – commissaris literair

____________________________________________________________________________________________

XIIIbestuur

xiii

v.l.n.r. Inge Veltman, Mart van Straaten, Arthur Hansen, Arent Benthem, Christiaan de Pous, Joost Scholten.

Bestuur 2003/2004

Arent Benthem – voorzitter
Joost Scholten – secretaris
Mart van Straaten – penningmeester
Arthur Hansen – commissaris sociale aangelegenheden
Inge Veltman – commissaris educatief
Christiaan de Pous – commissaris boeken

____________________________________________________________________________________________

XIIbestuur

xii

v.l.n.r. Pascal van der Straten, Amparo Severins López, Thijs Smit, Jan-Willem Grotenhuis, Wilma de Wit en Frank van Rijnsoever.

Bestuur 2002/2003

Jan-Willem Grotenhuis – voorzitter
Thijs Smit – secretaris
Frank van Rijnsoever – penningmeester
Amparo Severins López – vicepenningmeester & commissaris sociale aangelegenheden
Pascal van der Straten – vicevoorzitter & commissaris activiteiten
Wilma de Wit – vicesecretaris & commissaris educatief

____________________________________________________________________________________________

XIbestuur

xi

v.l.n.r.v.b.n.o. Karen Klomp, Jon Dorst, Adinda Woelderink, Arjen de Jong, Evert-Jan Broer en Hans Hoorweg.

Bestuur 2001/2002

Jon Dorst – voorzitter
Karen Klomp – secretaris
Arjen de Jong – penningmeester
Evert-Jan Broer – commissaris sociale aangelegenheden
Adinda Woelderink – commissaris activiteiten
Hans Hoorweg – commissaris educatief

____________________________________________________________________________________________

Xbestuur

x

v.l.n.r. Sabine Minkman, Maarten de Mos, Ronald Schuurhuizen, Marieke van Boxmeer, Jan-Frens van Giessel en in het midden Paulien Selderijk.

Bestuur 2000/2001

Jan-Frens van Giessel – voorzitter
Ronald Schuurhuizen – secretaris
Maarten de Mos – penningmeester
Paulien Selderijk – commissaris sociale aangelegenheden
Sabine Minkman – commissaris activiteiten
Marieke van Boxmeer – commissaris educatief

____________________________________________________________________________________________

IXbestuur

ix

v.l.n.r. Rob van Drent, Jasper Willemse, Anneloes Hesen, Dirk van der Reepe, Marcel Blokland en Juliette Koeslag.

Bestuur 1999/2000

Dirk van de Reepe – voorzitter
Anneloes Hesen -secretaris
Marcel Blokland – penningmeester
Jasper Willemse – commissaris sociale aangelegenheden
Juliette Koeslag – commissaris activiteiten
Rob van Drent – commissaris educatief

____________________________________________________________________________________________

VIIIbestuur

viii

v.l.n.r. Annemieke Perdok, Loes van Biljouw, Per Godfroij, Rinske Boiten, Renske Nouwens.

Bestuur 1998/1999

Loes van Biljouw – voorzitter
Per Godfroij – penningmeester
Annemieke Perdok – secretaris
Rinske Boiten – commissaris activiteiten
Renske Nouwens – commissaris Educatief

____________________________________________________________________________________________

VIIbestuur

vii

v.l.n.r. Petra te Raa, Anouk Busger op Vollenbroek, Rebecca van der Horst, Saskia Nieuwenhuizen, Leonie Stekelenburg, Johan Gille.

Bestuur 1997/1998

Rebecca van der Horst – voorzitter
Anouk Busger op Vollenbroek – secretaris
Saskia Nieuwenhuizen – penningmeester
Johan Gille – commissaris financieel
Leonie Stekelenburg – commissaris educatief
Petra te Raa – commissaris activiteiten

____________________________________________________________________________________________

VIbestuur

vi

v.l.n.r. Andy Kilian, Hester Graeler, Kees Jan Steenhoek, Erno Noordhof.

Bestuur 1996/1997

Kees Jan Steenhoek – voorzitter
Hester Graeler – secretaris
Erno Noordhof – penningmeester
Andy Kilian – commissaris

____________________________________________________________________________________________

Vbestuur

v

v.l.n.r. Inge-Marieke Hammen, Arjaan Peree, David Kramer, Paul Spiertz.

Bestuur 1995/1996

David Kramer – voorzitter
Paul Spiertz – secretaris
Arjaan Peree – penningmeester
Inge-Marieke Hammen -commissaris

____________________________________________________________________________________________

IVbestuur

iv

v.l.n.r.v.b.n.o. Nienke Manderved, Roel de Beer, Monique van der Wel, Christiaan Vrolijk, Marco Kalverda.

Bestuur 1994/1995

Christiaan Vrolijk – voorzitter
Marco Kalverda – secretaris
Monique van der Wel – penningmeester
Nienke Manderveld – commissaris
Roel de Beer – commissaris
Kees-Jan Steenhoek – commissaris

____________________________________________________________________________________________

IIIbestuur

iii
v.l.n.r.v.b.n.o. Robert Harmsen, Andreas Ligtvoet, Christiaan Vrolijk, Andrea van Hooren, Irma de Ridder, Agnes Agterberg

Bestuur 1993/1994

Andreas Ligtvoet – voorzitter
Robert Harmsen – secretaris
Christiaan Vrolijk – penningmeester
Irma de Ridder – commissaris
Agnes Agterberg – commissaris
Andrea van Hooren – commissaris

____________________________________________________________________________________________

IIbestuur

ii
v.l.n.r. Karen Jedema, Roel de Beer, Andreas Ligtvoet, Aldo Tognini, Geert Jan van Bommel

Bestuur 1992/1993

Karen Jedema – voorzitter
Andreas Ligtvoet – secretaris
Roel de Beer – penningmeester
Liza Franke – commissaris
Aldo Tognini – commissaris
Geert Jan van Bommel – commissaris

____________________________________________________________________________________________

Ibestuur

i

v.l.n.r. Tamer Karincaoglu, Marcel de Haan, Jan-Willem Bode, Mirjan Bouwman, Erik Buunk (allen zonder penning)

Bestuur 1991/1992

Jan-Willem Bode – voorzitter
Karen Jedema – secretaris
Mirjan Bouwman – penningmeester
Tamer Karincaoglu – commissaris
Marcel de Haan – commissaris
Erik Buunk – commissaris

____________________________________________________________________________________________