Contact

* Helix is momenteel niet bereikbaar op het onderstaande postadres. Het tijdelijke postadres is Leuvenplein 174, 3584LJ Utrecht. Verder wordt de vaste telefoonlijn nu ook niet gebruikt. Voor algemene vragen kunt u 06-36127277 bellen. Als u medewerker bent van een bedrijf en geïnteresseerd bent in een mogelijke samenwerking, kunt u bellen met 06-57998200. Wij zijn wel nog steeds bereikbaar op helix@uu.nl en de onderstaande e-mailadressen. *

Helix is te bereiken op het e-mailadres helix@uu.nl, of op het onderstaande postadres. Het bezoekadres is elke werkdag geopend van 09:45 uur tot 16:00 uur en op vrijdag tot 18:00 uur.

Voor specifieke vragen kan er ge-e-maild worden naar de onderstaande functie e-mailadressen. Als u een medewerker bent van een bedrijf, en geïnteresseerd bent in een mogelijke samenwerking, klik dan op wat wij voor elkaar kunnen betekenen, of neem direct contact op met extern@nwsvhelix.nl, t.a.v. Jeannelle Sneep.

Bezoekadres:
Buys Ballotgebouw kamer 2.75
Princetonplein 5
3584 CC
UTRECHT

Postadres:
Buys Ballot gebouw
Princetonplein 5
3584 CC
UTRECHT

Overige gegevens:
Telefoon: (030) 2536984
IBAN nummer: NL23ABNA 0555 244 636
KvK: 40482284

Functie e-mailadressen:

Ben Bresservoorzitter@nwsvhelix.nl
Sander van de Wijngaertsecretaris@nwsvhelix.nl
Thijmen Boterpenningmeester@nwsvhelix.nl
Jeannelle Sneepextern@nwsvhelix.nl
Brendan Oostveeneducatief@nwsvhelix.nl
Denise Fokkelmancarriere@nwsvhelix.nl