Contact

Helix is te bereiken op het e-mailadres helix@uu.nl, of op het onderstaande postadres. Het bezoekadres is elke werkdag geopend van 10:00 uur tot 16:00 uur.

Voor specifieke vragen kan er ge-e-maild worden naar de onderstaande functie e-mailadressen. Als u een medewerker bent van een bedrijf, en geïnteresseerd bent in een mogelijke samenwerking, klik dan op wat wij voor elkaar kunnen betekenen, of neem direct contact op met extern@nwsvhelix.nl, t.a.v. Anne Schmitz.

Bezoekadres:
Buys Ballotgebouw kamer 2.75
Princetonplein 5
3584 CC
UTRECHT

Postadres:
Buys Ballot gebouw
Princetonplein 5
3584 CC
UTRECHT

Overige gegevens:
Telefoon: (030) 2536984
IBAN nummer: NL23ABNA 0555 244 636
KvK: 40482284

Functie e-mailadressen:

Luuk Brouwersvoorzitter@nwsvhelix.nl
Floris Vreugdenhilsecretaris@nwsvhelix.nl
Janne Grootpenningmeester@nwsvhelix.nl
Anne Schmitzextern@nwsvhelix.nl
Cilia Baanstraeducatief@nwsvhelix.nl
Carlijn Diaz van den Bogaardcarriere@nwsvhelix.nl